آخرین اپیزود1399-9-25 05:42:07 +00:00

آخرین اپیزود

درباره‌ی آخرین اپیزودهای تولیدشده

در این صفحه‌ می‌توانید به آخرین اپیزودهای تولید شده بورساوا، در گروه‌بندی‌های مختلف دسترسی داشته باشید. هدف تیم بورساوا، فراهم کردن امکان دسترسی فوری و آنی به تمام اپیزودها در همه‌ی پلتفرمهای ممکن است.

 

 

 

آخرین اپیزود بورساوا:

بورساوای کتاب

یوگا برای مبتدیان

مشاهده سری کامل موزیک
دنبال کنید

بورساوای تحلیل

کار آفرینی

سری کامل موزیک را مشاهده نمایید
دنبال کنید

بورساوای مصاحبه

طراحی و گرافیک

مشاده سری کامل موزیک
دنبال کنید

پادکست های تازه

ما هر روز در تلاشیم که با تولید پادکست‌های تازه، جدید و کارآمد راهی روشن را برای مخاطبان‌مان یافته یا بسازیم. در این مسیر، نظرات ارزشمند و همراهی شما عزیزان، دلگرم کننده است.

همین حالا ما را دنبال کنید

تلویزیون بورساوا

تلویزیون بورساوا، در دست تولید و طراحی است. استودیوی مجهز تلویزیونی ما آماده شده و در حال پیش تولید چند برنامه‌ی اختصاصی و جذاب هستیم. منتظرمان باشید.

ثبت نام کنید

بورساوای خبر

اطلاعات همیشه ثروت آفرین است. ما با رصد دقیق جهان اقتصاد و بورس‌های معتبر داخلی و خارجی، تمام تلاش‌مان را می کنیم تا اطلاعات دقیق و معتبر را در کوتاه ترین زمان ممکن به شما برسانیم.با این وجود، بدلیل پرتعداد بودن این اپیزودها، بورساوای خبر فقط در اینستاگرام و تلگرام بورساوا در درسترس خواهد بود.

ثبت نام کنید

بورساوای کدال

در سایت کدال، همواره اطلاعات نمادها بروزرسانی می شود. ما با بررسی دقیق تغییرات این سایت، اطلاعات مهم و مورد نیاز سهامداران را استخراج کرده و در قالب پادکست های بورساوای کدال در اختیار آن‌ها قرارخواهیم داد. با این وجود، بدلیل پرتعداد بودن این اپیزودها، بورساوای کدال فقط در اینستاگرام و تلگرام بورساوا در درسترس خواهد بود.

ثبت نام کنید

پادکست ها رامقاله ها را جستجو کنید

جستجو کنید تا آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا کنید

محتوای تازه
مستقیم به صندوق ورودی شما

فقط ایمیل خود را اضافه کنید ، مشترک شوید تا مطلع شوید.